Servier v ČR

Zastoupení firmy Servier v České republice zahájilo svou činnost v říjnu roku 1994. Za 25 let působení na farmaceutickém trhu společnost vytvořila partnerství a vybudovala pevné postavení v oblasti kardiologie, diabetologie, interní medicíny, psychiatrie, angiologie, revmatologie a onkologie.

Od roku 2013 se SERVIER řadí mezi deset nejvýznamnějších farmaceutických společností v České republice s více než 3% podílem na trhu v obratu. Dlouhodobě patříme k nejdynamičtějším společnostem na českém farmaceutickém trhu.

Pracujeme v moderních kancelářích v centru Prahy, od roku 2014 sídlíme ve Florentinu, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1.

Corporate Social Responsibility

CSR: v rámci našich firemních hodnot a aktivit v CSR (Corporate Social Responsibility/Společenská odpovědnost firem) se zaměřujeme mimo jiné i na vliv naší činnosti na životní prostředí a udržitelnost přírodních zdrojů.

Prozatím jsme jenom v letošním roce zavedli například:

  • upravovanou kohoutkovou vodu a Mattoni ve skle místo balené vody v plastu,
  • do odpadkových košů používáme výhradně rozložitelné sáčky,
  • v kuchyňkách máme ekologické houbičky ze 100% recyklovaných vláken,
  • recyklujeme hliník (kávové kapsle), kovové zátky od Mattoni, baterie a cartrige do tiskáren,
  • používáme papír Multicopy original (papír, na jehož výrobu nebyl použit pro bělení chlór a je vyráběn z obnovitelných přírodních zdrojů),
  • sledujeme spotřebu kancelářského papíru a apelujeme na hospodárné tisknutí,
  • každý zaměstnanec dostal jako dárek balíček kompostovatelných sáčků Frusack na ovoce a zeleninu.

Aktivně se účastníme Giving Tuesday – výtěžek dobrovolné sbírky zaměstnanců společnost zdvojnásobí. Naposledy jsme podpořili Zdravotní klauny – Red noses.


Florentinum
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní