KARDIOVASKULÁRNÍ ONEMOCNĚNÍ

14

Léky k léčbě srdečního selhání

2.

největší hráč v oblasti farmaceutických
produktů v Evropě k léčbě onemocnění

16 MILIONŮ

léčených pacientů
denně na celém světě

Kardiovaskulární onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí na celém světě. Vzhledem ke značnému a stále se zvyšujícímu vlivu na veřejné zdraví je kardiovaskulární onemocnění hlavním předmětem našeho vlastního výzkumu a vývoje, a to již několik desetiletí. V této oblasti jsme v současné době č. 2 v Evropě. V současné době máme k dispozici 14 léčiv, především k léčbě vysokého krevního tlaku, srdečního selhání a žilních onemocněních.

Nyní pracujeme na klinickém vývoji molekulárních entit k léčbě srdečního selhání, cévní mozkové příhody a komplikací při žilních onemocněních. Dále jsme navázali spolupráci se společností Amgen na posledním stadiu klinického vývoje omecamtiv mecarbilu, inovativního a slibného léku k léčbě chronického srdečního selhání. Momentálně probíhají inovativní výzkumné programy pro léčbu srdečního selhání ve všech jejích formách.

Divize společnosti Servier zvaná „Wehealth“ zabývající se produkty elektronického zdravotnictví s potěšením poskytuje pacientům inovativní řešení pro kvalitnější péči, jako je např. Cardioskin, inteligentní oblečení detekující poruchy srdečního rytmu.

Recherche
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní